W te święta to my dajemy prezenty!

06.11.2023

Weź pożyczkę w okresie promocyjnym nowej kampanii iCredit i weź udział w naszym świątecznym konkursie odpowiadając na pytanie: "Jaki jest najbardziej oryginalny prezent świąteczny, jaki kiedykolwiek otrzymałeś?". Możesz wygrać wybraną przez siebie nagrodę. Co dwa tygodnie będziemy wybierać jednego szczęśliwca, który udzielił najbardziej oryginalnej odpowiedzi na to pytanie, aż do końca kampanii. Oto kilka z naszych własnych doświadczeń dla inspiracji:

 

"Najbardziej oryginalnym prezentem świątecznym, jaki kiedykolwiek otrzymałem, był zestaw do ponownego prezentowania DIY(zrób to sam). Zawierał on puste pudełko, zużyty papier do pakowania i kartkę z napisem "Na następną przygodę z prezentami".

"Kiedyś otrzymałem 'Tajemnicze Pudełko Świątecznego Zamieszania'. Było wypełnione przypadkowymi przedmiotami, takimi jak gumowa kaczka, fujara i ananas. Myślę, że prawdziwym prezentem była tajemnica i śmiech, które przyniosło!"

„Najbardziej oryginalnym prezentem świątecznym, jaki otrzymałem, był "Zestaw do samodzielnego zbudowania bałwana" na wakacje na plaży. Zawierał wiadro i łopatę, okulary przeciwsłoneczne i malutki marchewkowy nos.”

„Dostałem maszynę do kolęd, która odtwarzała tylko "Jingle Bells". Dołączona była do niego notatka z napisem: "Mam nadzieję, że jesteś gotowy na jingle przez całą drogę!". Moi sąsiedzi tego nie docenili."

"Moja ciocia podarowała mi świąteczne skarpetki z wbudowanymi dzwoneczkami. Można to sobie wyobrazić!"

 

Jak wziąć udział: Złóż wniosek o pożyczkę i odpowiedz na nasze pytanie z oryginalnym pomysłem, a automatycznie weźmiesz udział w odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu nagród.

Okres promocji: 1 listopada - 31 grudnia 2023 r.

Więcej wiadomości
Poprzedni Jaki jest Twój przepis na "idealny pierwszy dzień w szkole"?
01.09.2023

Z przyjemnością ogłaszamy niesamowitą okazję do wygrania stylowego i bardzo poręcznego smartwatcha w naszej najnowszej kampanii "Powrót do s...

Dowiedz się więcej
Następny Jak finansowo przetrwać euforię Czarnego Piątku?
20.11.2023

Wraz z początkiem listopada wszyscy zakupoholicy zacierają ręce z zadowolenia - nadchodzi czas wielkich obniżek.

Dowiedz się więcej