iCredit Sp. z o.o działa na terenie Polski od 2014 roku i jest szybko rozwijającą się firmą z sektora usług finansowych. Specjalizujemy się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych. Jesteśmy firmą, która zawsze indywidualnie podchodzi do potrzeb i możliwości Klientów oraz szczycimy się umiejętnością budowania z nimi długotrwałych relacji. Dzięki rozbudowanej sieci Doradców docieramy z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców oraz mamy możliwość ich obsługi w domu.
 


 

 

 

 

MISJA I WIZJA

NASZE PRODUKTY

NASI PRACOWNICY

NASI KLIENCI

Naszą misją jest pomoc Klientom w chwilowych trudnościach finansowych poprzez udzielanie szybkich, odpowiedzialnych, pożyczek gotówkowych. Chcemy stać się firmą, do której Klienci zwracają się w pierwszej kolejność poszukując rozwiązania swoich problemów finansowych.

Oferujemy dwa produkty: iCredit oraz Kredyt Emeryt. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku udało nam się stworzyć ofertę, która wpisuje się w potrzeby oraz możliwości Pożyczkobiorców. Wszystkie nasze pożyczki obsługiwane są w domu Klienta.

Nasi Doradcy Kredytowi to sztab doskonale wykwalifikowanych ludzi, którzy na bieżąco przechodzą szkolenia tak, aby zapewnić jak najwyższy standard obsługi klienta. Doradcy zawsze chętnie pomogą w wypełnieniu wniosku, dobraniu wysokości kwoty pożyczki do potrzeb i możliwości oraz ustalenia harmonogramu rat, czy pomogą w przypadku konieczności przeniesienia terminu spłat.

Nasi Klienci stanowią największą wartość naszej firmy. Przez lata pracy mieliśmy możliwość pomóc w drobnych kłopotach finansowych ludziom niemal z każdej grupy społecznej i reprezentujących różne zawody.

NASZE WARTOŚCI

Człowieczeństwo - Pracujemy otwarcie w środowisku bliskości, uznania i zaufania.
Innowacja - Kierujemy się młodzieńczą energią i dziecięcą ciekawością, która sprawia, że jesteśmy wolni, innowacyjni, eksperymentujący, stawiający sobie wyzwania i utrzymujący status quo. 
Odpowiedzialność - Kierujemy się odpowiedzialnością wobec ludzi – współpracowników, partnerów, klientów oraz środowiska, który nas otacza i w którym żyjemy. 

Filie

iCredit Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej, pozabankowej instytucji finansowej „Easy Asset Management” SA.Spółka została założona w 2005 r. i jest liderem na rynku pozabankowych kredytów konsumenckich udzielanych w domu klienta. 

W połowie 2015 roku "Easy  Asset Management" SA. podjęła decyzję o utworzeniu Management Financial Group (MFG). Nowo powstała organizacja ma na celu stworzenie grupy firm, które obejmują wiodącą pozycję  w dziedzinie pozabankowych usług finansowych. Celem MFG jest stać się jednym z najszybciej rozwijających się dostawców usług finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie pod markami MFG działaja ponad 270 biur w takich krajach jak Bułgaria, Ukrainia, Rumunia, Polska, Czechy czy Macedonia oraz ma ponad 6000 pracowników i współpracowników. Obecnie plany MFG skupiają się na przejmowania firm zajmujących się mikrofinansowaniem. Krok ten będzie możliwy w momencie uzyskania zgody organów regulacyjnych kraju, zgodnie z wymogami prawnymi.