iCredit Miesięczny

"iCredit Miesięczny" to nasz nowy produkt uzupełniający naszą podstawową ofertę. Od teraz sam decydujesz czy wolisz płacić niskie i elastyczne raty tygodniowe czy jedną dopasowaną ratę miesięczną.

Maksymalna kwota
16 300
Płatności
Miesięczny

"iCredit Miesięczny" to nowy produkt przeznaczony dla osób, które preferują jedną dopasowaną ratę miesięczną. Jeśli wolisz wcześniej zaplanować swoje wydatki na kilka tygodni do przodu, produkt miesięczny będzie dla Ciebie idealny. Proces ubiegania się o nasz produkt miesięczny jest równie prosty i szybki jak w przypadku produktu tygodniowego. Wystarczy wypełnić krótki formularz online, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów i warunków pożyczki. Możesz również zadzwonić bezpośrednio na infolinię 221 221 100* lub skontaktować się ze swoim przedstawicielem.  Nie musisz martwić się o skomplikowany proces, nasi konsultanci we wszystkim pomogą – u nas liczy się szybkość i łatwość.

Jeśli szukasz przyjaznej firmy pożyczkowej, która dokłada wszelkich starań, aby dopasować się do Twoich potrzeb a dodatkowo spełniasz poniższe wymagania:

  • posiadasz ważny dowód osobisty,
  • mieszkasz na stałe w Polsce,
  • otrzymujesz stały udokumentowany dochód w Polsce,
  • nie posiadasz zaległości finansowych powyżej 180 dni

oo nie zwlekaj! Wypełnij poniższy formularz, a jeszcze dziś nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

 

 

Reprezentatywny przykład dla produktu „iCredit Miesięczny”; całkowita kwota pożyczki – 3 400 zł; odsetki stałe – 18,50%; czas obowiązywania umowy - 12 miesięcy; 12 równych rat miesięcznych po 368,00 zł każda. Całkowity koszt pożyczki 1 016,00 zł w tym: (całkowita kwota odsetek – 366,72 zł; prowizja administracyjna - 89,00 zł, prowizja za udzielenie pożyczki i zarządzanie – 560,28 zł); Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 66,34%; łączna kwota do spłaty – 4 416,00 zł. Stan na dzień 1.04.2024. Przykład nie uwzględnia ewentualnych kosztów usług dodatkowych nie związanych z pożyczką. Podmiotem udzielającym pożyczki jest iCredit Sp. z o. o.