iCredit Tygodniowy

"iCredit Tygodniowy" to podstawowa oferta iCredit, od lat ciesząca się zaufaniem naszych klientów. Niskie raty tygodniowe to wygodne i elastyczne rozwiązanie dopasowujące się do Twojego domowego budżetu.

Maksymalna kwota
16 300
Płatności
Tygodniowy

Nasz produkt tygodniowy to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej i bezpiecznej pożyczki. Pożyczka „iCredit Tygodniowy” różni się od tradycyjnych pożyczek tym, że możesz spłacić go w wygodnych ratach co tydzień, co daje Ci większą elastyczność i kontrolę nad swoimi finansami. Dzięki temu nie musisz martwić się o niespodziewane wydatki i bieżące koszty życia. Proces ubiegania się o nasz produkt tygodniowy jest prosty i szybki. Wystarczy wypełnić krótki formularz online, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów i warunków pożyczki. Możesz również zadzwonić bezpośrednio na infolinię 221 221 100* lub skontaktować się ze swoim przedstawicielem.  Nie musisz martwić się o skomplikowany proces, nasi konsultanci we wszystkim pomogą – u nas liczy się szybkość i łatwość.

Jeśli szukasz przyjaznej firmy pożyczkowej, która dokłada wszelkich starań, aby dopasować się do Twoich potrzeb a dodatkowo spełniasz poniższe wymagania:

  • posiadasz ważny dowód osobisty,
  • mieszkasz na stałe w Polsce,
  • otrzymujesz stały udokumentowany dochód w Polsce,
  • nie posiadasz zaległości finansowych powyżej 180 dni

to nie zwlekaj! Wypełnij poniższy formularz, a jeszcze dziś nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

 

 

Reprezentatywny przykład dla produktu „iCredit Tygodniowy”; całkowita kwota pożyczki - 3 400,00 zł; odsetki stałe – 18,50%; czas obowiązywania umowy - 52 tyg.; 52 równe raty tygodniowe po 84,00 zł każda. Całkowity koszt pożyczki 968,00 zł w tym: (całkowita kwota odsetek – 347,31 zł; prowizja administracyjna - 89,00 zł, prowizja za udzielenie pożyczki i zarządzanie – 531,69 zł); Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 67,28%; łączna kwota do spłaty – 4 368,00 zł. Stan na dzień 5.10.2023. Przykład nie uwzględnia ewentualnych kosztów usług dodatkowych nie związanych z pożyczką. Podmiotem udzielającym pożyczki jest iCredit Sp. z o. o.