Jaki jest Twój przepis na "idealny pierwszy dzień w szkole"?

01.09.2023

Z przyjemnością ogłaszamy niesamowitą okazję do wygrania stylowego i bardzo poręcznego smartwatcha w naszej najnowszej kampanii "Powrót do szkoły". A także szansę na podzielenie się ze wszystkimi tym, jak udaje Ci się zorganizować idealny pierwszy dzień szkoły, swoimi wyjątkowymi tradycjami szkolnymi i przydatnymi wskazówkami. 

Szczegóły konkursu

Kiedy: 1 września - 31 października 2023 r.

Kto: Wszyscy klienci iCredit Polska, którzy wezmą pożyczkę w okresie promocyjnym

Jak wziąć udział: 

1. Złóż wniosek o pożyczkę. Weź pożyczkę w iCredit, którzy wezmą pożyczkę w okresie promocyjnym

2. Podziel się swoim przepisem na idealny pierwszy dzień w szkole. Zdradź nam swoje sekrety udanego powrotu do szkoły lub pierwszego dnia szkoły. Niezależnie od tego, czy jest to poranny rytuał, talizman na szczęście czy strategia motywacyjna, chcemy wiedzieć, co pomoże Ci zacząć.

3. Odpowiedzi zbieramy pod nr tel 221 221 1001  lub w formie SMS na nr 537 835 560

Nagroda: Jeden szczęśliwy zwycięzca - autor najciekawszej odpowiedzi - otrzyma nowego smartwatcha, idealne akcesorium, aby pozostać w kontakcie i stylu.

W naszej jesiennej kampanii nie chodzi tylko o wygraną; chodzi o świętowanie początku roku szkolnego w najlepszy możliwy sposób - dzieląc się swoimi doświadczeniami i wspomnieniami. Oprócz dostarczania odpowiednich rozwiązań finansowych - jesteśmy tutaj, aby wspólnie budować relacje i tworzyć niezapomniane doświadczenia.

Śledź nas w mediach społecznościowych i regularnie odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać aktualne informacje o promocjach i innych ekscytujących inicjatywach. Nie przegap swojej szansy na udział i wielką wygraną!

1 koszt wg stawek operatora

Więcej wiadomości
Poprzedni iCredit Polska: Twój Zaufany Partner Finansowy został Konsumenckim Liderem Jakości 2023
07.06.2023

iCredit Poland został doceniony prestiżowym tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 jako jedna z zaufanych polskich pozabankowych instytu...

Dowiedz się więcej
Następny W te święta to my dajemy prezenty!
06.11.2023

Weź pożyczkę w okresie promocyjnym nowej kampanii iCredit i weź udział w naszym świątecznym konkursie odpowiadając na pytanie: "Jaki jest na...

Dowiedz się więcej