iCredit Polska: Twój Zaufany Partner Finansowy został Konsumenckim Liderem Jakości 2023

07.06.2023

iCredit Poland został doceniony prestiżowym tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 jako jedna z zaufanych polskich pozabankowych instytucji finansowych oferujących pożyczki konsumenckie. To, czego doświadczyliśmy w ostatnich latach, to znaczący wzrost w naszym segmencie rynku, napędzany różnymi czynnikami, takimi jak obecna sytuacja gospodarcza, rosnące stopy inflacji i niedawna pandemia.

Konstantin Stoychev, Prezes Zarządu iCredit Polska, zauważa: "Cieszymy się, że zostaliśmy uznani za Konsumenckiego Lidera Jakości 2023. W iCredit staramy się zapewnić naszym klientom niezrównaną wygodę, szybkość i spersonalizowaną obsługę. Ta nagroda jest świadectwem naszego dążen ia do doskonałości i zaangażowania w zaspokajanie potrzeb finansowych naszych klientów".

Decydując się na pożyczkę pozabankową, kluczowe jest wybranie godnego zaufania partnera o solidnej reputacji i ugruntowanej pozycji rynkowej. iCredit działa na polskim rynku od 2014 roku i do tej pory udzieliliśmy ponad 100 000 pożyczek. Z dumą możemy powiedzieć, że 78% naszych klientów wyraża zadowolenie z naszych usług finansowych*.

Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe, iCredit jest najlepszą opcją. Zaufaj naszemu doświadczeniu, reputacji i zaangażowaniu w wyjątkową obsługę klienta. Dołącz do tysięcy zadowolonych pożyczkobiorców, którzy wybrali iCredit jako niezawodnego partnera w ich finansowej podróży.

 

*Statystyki te potwierdza ogólnopolskie badanie rynku przeprowadzone przez redakcję Strefy Gospodarki Biznes Magazyn. W kategorii "Pozabankowe pożyczki gotówkowe" iCredit został oceniony przez respondentów jako firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, zasługująca na rekomendację dla osób borykających się z problemami finansowymi.

Więcej wiadomości
Następny Jaki jest Twój przepis na "idealny pierwszy dzień w szkole"?
01.09.2023

Z przyjemnością ogłaszamy niesamowitą okazję do wygrania stylowego i bardzo poręcznego smartwatcha w naszej najnowszej kampanii "Powrót do s...

Dowiedz się więcej