iCredit Polska rozpoczyna ekscytującą letnią kampanię. Weź udział i zdobądź szansę na wygraną!

02.06.2023

Z radością ogłaszamy, że nadeszło lato! A czym jest lato bez ekscytującej letniej promocji. Nasza nowa kampania potrwa od 1 czerwca do 31 sierpnia 2023 roku. Dołącz do nas i zyskaj szansę na podkręcenie imprezowej atmosfery dzięki nowemu grillowi.

Jak wziąć udział?

Oczywiście, łatwo. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy podpiszą umowę pożyczki z iCredit Polska w okresie trwania promocji. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

"Jakie jest Twoje ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu latem?" 

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w trzech różnych terminach: 3 lipca, 3 sierpnia i 4 września. Jeśli zostaniesz wybrany jako szczęśliwy zwycięzca, iCredit Poland skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby Ci pogratulować. Aby odebrać nagrodę, będziesz musiał odwiedzić biuro, w którym podpisałeś umowę pożyczki, lub zostanie wysłana na wskazany adres, w ciągu dwóch tygodni od otrzymania telefonu.

Porozmawiajmy teraz o ekscytujących nagrodach!

Te wysokiej jakości grille z pewnością poprawią Twoje letnie wrażenia z grillowania i pomogą Ci stworzyć niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi. Dodaj zimny napój i będzie impreza. Nie zapomnij podzielić się swoimi ulubionymi przepisami na grilla oraz poradami i wskazówkami dotyczącymi najlepszego grillowanego mięsa lub warzyw. I opublikuj te zdjęcia na Instagramie, abyś mógł dać "polubienie".

Nie przegap szansy na grę i wygraną z iCredit Polska tego lata!

Wybierając iCredit Polska dla swoich natychmiastowych potrzeb gotówkowych, nie tylko zapewniasz sobie pomoc finansową, ale także masz szansę zapewnić sobie fantastyczne letnie wrażenia. Weź pożyczkę, odpowiedz na pytanie, a będziesz miał duże szanse na wygraną. Pamiętaj! Trzech szczęśliwych zwycięzców urozmaici swoje letnie przygody niesamowitymi zestawami do grillowania. Powodzenia wszystkim uczestnikom i życzymy udanego lata z iCredit Polska!

Więcej wiadomości
Poprzedni Jak uniknąć wysokich kosztów?
28.03.2023

Każdy z nas chciałby mieć tyle pieniędzy, aby zaspokoić potrzeby własne oraz swoich bliskich. Jak można to osiągnąć?

Dowiedz się więcej
Następny iCredit Polska: Twój Zaufany Partner Finansowy został Konsumenckim Liderem Jakości 2023
07.06.2023

iCredit Poland został doceniony prestiżowym tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2023 jako jedna z zaufanych polskich pozabankowych instytu...

Dowiedz się więcej